Staňte se našimi prodejci.
Máte zájem prodávat naše produkty? neváhejte nás kontaktovat na info@oiso.cz

Pokud byste se chtěli stát velkoobchodními partnery, máte zájem pracovat jako obchodní zástupce naší společnosti nebo pokud už pracujete jako obchodní zástupce a chcete si rozšířit portfolio  sortimentu a máte zájem prodávat naše produkty napište nám na info@oiso.cz popřípadě zavolejte na tel. viz. kontakty a určitě se domluvíme.
Nakupujte za velkoobchodní ceny!
 Jste živnostník nebo firma a máte zájem o velkoobchodní odběr, obchodní zastoupení, aplikaci či přeprodej zboží kontaktujte nás na info@oiso.cz
V případě že máte eshop, detailingovou provozovnu nebo máte zájem rozšířit svůj sortiment produktů a služeb o naše výrobky, nebo pokud začínáte s podnikáním neváhejte nás kontaktovat. Nábízíme velmi zajímavé rabaty a individuální přístup.
Vyrábíme produkty pro renomované značky, jsme připraveni Vám vyrobit produkty na míru pod brandem vaší společnosti.
Pokud si nejste jisti, zda se bude dané zboží prodávat, nabízíme všem velkoobchodním odběratelů možnost vrácení zboží do 6 měsíců bez jakýkoliv poplatků.

OEM výroba pod vaší obchodní značkou

Nabízíme výrobu produktů pod vaší obchodní značkou dle individuální dohody. Kromě produktů které naleznete na našem eshopu vyrábíme i následující produkty z jednotlivých kategorií.

Sanita -čističe impregnace
Veterinární produkty - čističe a dezinfekce
Outdoor, sport, obuv - impregnace, čističe
Veřejný prostor, stavby - čističe, impregnace, antigrafity

Rádi Vám naši produktovou řadu představíme osobně. Neváhejte nás kontaktovat.


OiSO® je ryze česká společnost, která své produkty neustále vyvíjí, spolupracuje s vědeckými špičkami v oboru a díky tomu získává u našich partnerů skvělé jméno. Může se směle postavit i těm nejlepším světovým výrobcům nano kosmetiky a produktů pro detailing. Cenová relace produktů je však šitá na míru českým zákazníkům s důrazem na nejvyšší kvalitu produktů.

Naši partneři produkty OiSO® upřednostňují, protože jsme český výrobce a i díky tomu můžeme pružně reagovat na požadavky našich zákazníků, což je nesporná výhoda oproti zahraničním dodavatelům. 

Při neustálém vývoji našich produktů je pro nás důležitá zpětná vazba a budeme rádi, když budete součástí této spolupráce, kterou můžeme rozšířit také na kustomizaci a přizpůsobení obalů včetně velikosti a objemu, případně výrobu v designu zákazníka. Pro naše velkoobchodní partnery nabízíme zajímavé slevy a B2B sekci, k dispozici je XML feed – ve struktuře Huereka pro jednoduché zařazení zboží do vašeho eshopu.

Pro aplikační firmy a velkoodběratele a větší provozy nabízíme balení od 5 l až do 1000 litrových IBC kontejnerových nádob.

Rádi bychom Vám nabídli kompletní sortiment s kvalitními a účinnými nano přípravky naší výroby určených pro:

  • detailing a péči automobil, jak exteriéru, tak interiéru. V našem sortimentu najdete přípravky pro kompletní péči jako je předmytí, hlavní mytí, dekontaminace (chemická a mechanická), vosky, keramická ochrana, čističe a impregnace povrchů.
  • sport a outdoor, tzn. čistící a ochranné nano přípravky pro textilie a kůži, které pomáhají zachovávat textilní a kožené povrchy v původním stavu, prodlužují jejich životnost a zvyšují komfort použití
  • domácnost, kde máme jak čístící tak ochranné nano přípravky pro každý typ povrchu v domácnosti
  • veřejný prostor a veřejná doprava – nano ochranné nátěry a impregnace, veřejných prostranství a ploch, parkoviště, veřejné budovy a plochy, chodníky a parkoviště, betonové a asfaltové plochy, zámkové slažby, antigrafity nátěry, odstraňovače grafity a čističe
  • profesionální provozy a služby – gastro provozy a restaurace, hotely a penziony, aquaparky, bazény a sauny, administrativní budovy, školy, školky, veřejné budovy, nemocnice, jídelny, úklidové a aplikační firmy atd.

Napište nebo zavolejte, rádi se s Vámi setkáme, pobavíme se o našich produktech a další spolupráci. Pro velkoobchodní partnery nabízíme B2B sekci, k dispozici je XML feed – ve struktuře Huereka pro jednoduché zařazení zboží do vašeho eshopu. Více informací a produkty najdete na www.oiso.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi. 

OiSO.cz
Tel: 737 753 217
Email: info@oiso.cz