Nakupujte za velkoobchodní ceny! Jste živnostník nebo firma a máte zájem o velkoobchodní odběr, obchodní zastoupení či přeprodej zboží kontaktujte nás na info@oiso.cz

Pokud byste se chtěli stát velkoobchodními partnery, máte zájem pracovat jako obchodní zástupce naší společnosti nebo pokud už pracujete jako obchodní zástupce a chcete si rozšířit portfolio  sortimentu a máte zájem prodávat naše produkty napište nám na info@oiso.cz popřípadě zavolejte na tel. viz. kontakty a určitě se domluvíme.
V případě že máte eshop, detailingovou provozovnu nebo máte zájem rozšířit svůj sortiment produktů a služeb o naše výrobky, nebo pokud začínáte s podnikáním neváhejte nás kontaktovat. Nábízíme velmi zajímavé rabaty a individuální přístup.
Pokud si nejste jisti, zda se bude dané zboží prodávat, nabízíme všem velkoobchodním odběratelů možnost vrácení zboží do 6 měsíců bez jakýkoliv poplatků.

OiSO® je ryze česká společnost, která své produkty neustále vyvíjí, spolupracuje s vědeckými špičkami v oboru a díky tomu získává u našich partnerů skvělé jméno. Může se směle postavit i těm nejlepším světovým výrobcům nano kosmetiky a produktů pro detailing. Cenová relace produktů je však šitá na míru českým zákazníkům s důrazem na nejvyšší kvalitu produktů.

Naši partneři produkty OiSO® upřednostňují, protože jsme český výrobce a i díky tomu můžeme pružně reagovat na požadavky našich zákazníků, což je nesporná výhoda oproti zahraničním dodavatelům. 

Při neustálém vývoji našich produktů je pro nás důležitá zpětná vazba a budeme rádi, když budete součástí této spolupráce, kterou můžeme rozšířit také na kustomizaci a přizpůsobení obalů včetně velikosti a objemu, případně výrobu v designu zákazníka. Pro naše velkoobchodní partnery nabízíme zajímavé slevy a B2B sekci, k dispozici je XML feed – ve struktuře Huereka pro jednoduché zařazení zboží do vašeho eshopu.

Pro aplikační firmy a velkoodběratele a větší provozy nabízíme balení od 5 l až do 1000 litrových IBC kontejnerových nádob.

Rádi bychom Vám nabídli kompletní sortiment s kvalitními a účinnými nano přípravky naší výroby určených pro:

  • detailing a péči automobil, jak exteriéru, tak interiéru. V našem sortimentu najdete přípravky pro kompletní péči jako je předmytí, hlavní mytí, dekontaminace (chemická a mechanická), vosky, keramická ochrana, čističe a impregnace povrchů.
  • sport a outdoor, tzn. čistící a ochranné nano přípravky pro textilie a kůži, které pomáhají zachovávat textilní a kožené povrchy v původním stavu, prodlužují jejich životnost a zvyšují komfort použití
  • domácnost, kde máme jak čístící tak ochranné nano přípravky pro každý typ povrchu v domácnosti
  • veřejný prostor a veřejná doprava – nano ochranné nátěry a impregnace, veřejných prostranství a ploch, parkoviště, veřejné budovy a plochy, chodníky a parkoviště, betonové a asfaltové plochy, zámkové slažby, antigrafity nátěry, odstraňovače grafity a čističe
  • profesionální provozy a služby – gastro provozy a restaurace, hotely a penziony, aquaparky, bazény a sauny, administrativní budovy, školy, školky, veřejné budovy, nemocnice, jídelny, úklidové a aplikační firmy atd.

Napište nebo zavolejte, rádi se s Vámi setkáme, pobavíme se o našich produktech a další spolupráci. Pro velkoobchodní partnery nabízíme B2B sekci, k dispozici je XML feed – ve struktuře Huereka pro jednoduché zařazení zboží do vašeho eshopu. Více informací a produkty najdete na www.oiso.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi. 

Rádi Vám naši produktovou řadu představíme osobně. Neváhejte nás kontaktovat.

OiSO.cz
Tel: 737 753 217
Email: info@oiso.cz