Keramická ochrana laku

Certifikovaná keramická ochrana OiSO

Společnost OiSO je lídrem v oblasti ochrany laku automobilů. Naše inovativní produkty a služby vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu a dlouhodobé ochrany.

 • Certifikovaná keramická ochrana
 • Prodej profesionálního vybavení a materiálů
 • Školení a podpora prodejců

Připojte se k síti spokojených partnerů OiSO a zvýšte své zisky.

Certifikovaná keramická ochrana laku OiSO PROFESSIONAL s výdrží 6 let je určena pro profesionální aplikaci, detailery a aplikační centra.  Politura OiSO Professional byla vyvinuta tak, aby keramická ochrana dosahovala těch nejlepších vlastností a profesionální detaileři tak mohli uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Nano keramická ochrana OiSO Professional dosahuje špičkové výkonnosti, překonávající i ty nejlepší světové značky keramických ochran. Naše produkty jsou testovány a měřeny v akreditovaných laboratořích s garantovanými výsledky a hodnotami měření. Naše keramická ochrana na bázi grafenu, oxidu křemičitém a karbonu zaručuje dlouhotrvající lesk, odolnost vůči poškrábání a ochranu proti UV záření.

Superhydrofobita

Ošetřený povrch získává superhydrofobní vlastnosti (kontaktní úhel je 150°), je to dokonale hladký povrch s vynikající kluzností, excelentním leskem a extrémní tvrdostí.
Nano keramická ochrana automobilu OiSO PROFESIONAL vytvoří na povrchu vozidla tenkou, velmi tvrdou ochrannou vrstvu, která zabrání poškození automobilu před agresivními vlivy okolního prostředí, poškrábání, korozí, UV zářením a dalšímu mechanickému a chemickému poškození po dobu 6 let.
Jedná se o nanopovlak pro ochranu laku, který dokonale vyhladí povrch, má vysokou tvrdost (vyšší než autolak) a vysoký lesk, odolnost proti poškrábání, odolnost proti UV záření, chemickou a tepelnou odolnost, super hydrofobní samočistící efekt, odpuzuje vodu a nečistoty. Díky těmto vlastnostem bude váš vůz dokonale chráněn a stále čistý.

Ošetřený povrch získá vysokou tvrdost, lesk, odolnost proti poškrábání, super hydrofobní samočistící efekt, nepřilnavost vůči nečistotám, odpuzuje špínu, chemickou a tepelnou odolnost až 760°C a chrání lak proti UV záření. Na povrchu karoserie vytvoří velmi tvrdý, lesklý, neviditelný a samočistící „skleněný štít“, který dlouhodobě ochrání povrch vozidla před agresivními škodlivými vlivy okolního prostředí a zabrání poškození a degradací ošetřeného povrchu vozidla a laku před mechanickými a chemickými vlivy, škrábanci od kamínků a prachu, posypových solí, asfaltu, pylu, pryskyřicí ze stromů, ptačímu trusu, hmyzem a UV zářením. Ošetřený povrch získá odolnost a odpudivost vůči nečistotám, je samočistící i za pomocí deště a případný zbytek nečistot včetně hmyzu je velmi snadno odstranitelný i čistou vodou s malým úsilím za pár minut bez použití autokosmetiky což přináší nemalou finanční a časovou úsporu. Ochrannou polituru PROFESIONAL můžete aplikovat i na disky a skla vašeho automobilu, kde zajistí stejnou ochranu jako karoserii.

Výhody ochranné nanovrstvy OiSO

 • Nejodolnější ochrana laku
 • Excelentní lesk a hloubka laku
 • Dlouhodobá ochrana před škodlivými agresivními vlivy okolního prostředí
 • Extrémní odolnost proti škrábancům
 • Účinná ochrana proti korozi
 • UV ochrana pro dlouhotrvající lesk
 • Snadná údržba a čištění i bez autokosmetiky
 • Odolnost vůči chemikáliím, posypové soli, odolnost vůči kartáčům v auto umývárnách
 • Vodoodpudivost, nepřilnavost nečistot
 • Samočistící schopnost, rychlá ekonomická návratnost za méně časté náklady za myčku
 • Zvyšuje životnost laku karoserie a hodnotu vozu


Ochrana proti mechanickým vlivům

OISO NANO CAR COATING vytváří velmi tenkou keramickou vrstvu nanočástic, která dosahuje pouhých 5 µm (lidský vlas 50-80 µm) a je přímo spojena s povrchem laku. Tato vrstva dosahuje vysoké tvrdosti, která je mnohem vyšší než tvrdost laku a tím je OISO NANO CAR COATING schopný chránit před mechanickými vlivy jako jsou stopy od kamínků, různé škrábance  nebo jemné vlásečnicové škrábance od mytí v myčkách, což má za následek zmatnění laku. Lak vozidla je také ohrožován různými kovovými částicemi, které pochází z brzd, nákladů ostatních vozidel apod a tyto částice mohou neošetřený povrch narušit a dalším působením vlhkosti a slunce dojde k oxidaci a dalšímu nevratnému poškození laku karoserie. Díky dlouhodobému testování a měření je dokázáno, že keramická ochrana OISO je schopná minimalizovat dopady mechanických vlivů, tak aby váš lak byl déle lesklý a hloubka barvy byla tak zachována. Pokud budete mít vůz ochráněn ochrannou vrstvou OISO, případné škrábance jsou v této ochranné vrstvě a lak vozidla je ochráněn. Běžné vosky neposkytují vůči mechanickým vlivům žádnou ochranu.

neviditelná ochrana laku

Ochrana proti chemickým vlivům

Lak vašeho vozidla musí dlouhodobě odolávat vůči vlivům prostředí, jako jsou kyselé deště, trus ptáků, soli a jiné chemické látky, které mohou zanechat při dlouhodobém vystavení těmto látkám nevratné změny, jako jsou skvrny v pigmentu, loupání laku, koroze atd. Keramická ochrana OISO vytvoří nepropustnou bariéru a nedovolí, aby se chemické látky mohli k laku dostat a narušovat ho.

Jednoduchá údržba vozidla

Ochranná vrstva OISO vytvoří díky nanočásticím na povrchu vozu velmi tvrdou a hladkou superhydrofobní a oleofobní vrstvu díky které prach a nečistoty na karoserii neulpívají a nemusíte vozidlo umývat tak často, což s sebou nese nemalé úspory vašich peněz a času. Většina zbylých nečistot je smyta za pomocí deště a zbytek je snadno odstranitelný čistou vodou. Další případné mytí vozu je výrazně jednodušší a špína z vozu lehce stéká i za pomocí čisté vody. Díky superhydrofobickým vlastnostem (kontaktní úhel je 150°) a hladkému povrchu má politura OISO výrazné samočistící vlastnosti. Noční můrou všech majitelů vozidel, je hmyz který je nachytán na přední kapotě a masce. Tento hmyz je dále působením sluncem zapékán do laku a jeho odstranění je velmi obtížné, nehledě na to, že hmyz zanechává v laku stopy. Použitím OISO NANO CAR COATING se hmyz na dokonale hladkém a tvrdém povrchu nezachytí, odrazí se a pokud malý zlomek ulpí, tak nanopolitura  zabrání, aby se hmyz dostal do přímého kontaktu s lakem a odstranění hmyzu je velmi jednoduché a zabere vám jenom zlomek úsilí a času než v případě neošetřeného povrchu nebo povrchu ošetřeného pouze voskem.

hydrofobita

UV ochrana a ochrana před vysokými teplotami a další výhody ochranné vrstvy
Díky keramické ochraně automobilu OISO je váš vůz chráně před UV zářením, které má výrazný vliv na vzhled laku a jeho barevnou stálost. UV záření může lak vysušovat a dále jej činit náchylnějším vůči ostatním vlivů. Ošetřený lak je schopný odolávat teplotám vyšším jak 760 stupňů Celsia. Lak ošetřený politurou OISO je odolný vůči grafiti, které lze z hladkého povrchu vrstvy OISO smýt.

Aplikace

Aplikace keramické ochrany OiSO PROFESIONAL má svá specifika a proto nabízíme našim partnerům zdarma vyškolení a vysvětlení postupů při aplikaci. Řada OiSO PROFESIONAL nabízí několik variant a výkonnostních stupňů ochrany s tvrdostí 9H a 10H na bázích karbonu, grafenu a oxidu křemičitém. Vše rádi vysvětlíme jak profesionálním detailerům kteří vědí a znají podrobnosti aplikaci keramických ochran tak i začínajícím detailerům nebo prodejcům. Neváhejte nás kontaktovat pro spolupráci: kontakty

Pro dokonalé vyčištění a odmaštění povrchu před aplikací nanopolitury doporučujeme použít Aktivní pěny OiSO, dále OiSO autošampon, který odmastí povrch vozidla, odstraní všechny druhy nečistot a poté dekontaminujte (zbavte anorganických částic – náletové rzi, prachu z brzd, průmyslový prach a další nečistoty.) přípravkem OiSO Dekontaminant, a jako finální odmaštění OiSO odmašťovač.

 

Lze dodat i v balení o obsahu 50ml,100ml, 250ml, 500ml, 1l, 5l, 10l, 20l, 220l, 1000l.

postup