Ochrana textilu a kůže – na zimu ideální pomocník

Zima je období, kdy si s námi počasí hraje a dokáže nám připravit nejedno překvapení. Zároveň je to období kdy můžeme trávit čas zimními sporty. Naše děti si hrají a užívají si i toho minima sněhu, které nám zima poslední roky přináší. Pokud není, dokáží si hrát i v blátě. Tohle všechno má něco společného – promočené věci, boty a špína. Co s tím?

Máme na to jednoduché řešení v podobě přípravku OiSO nano ochrana textilu a kůže. Tenhle geniální přípravek dokáže ochrání vaše oblečení, textil a kůži před jakoukoli vlhkostí, mastnotou a jinými nežádoucími vlivy. Díky úžasné schopnosti odpuzovat vodu, čemuž se říká hydrofobita, veškeré tekutiny neulpívají na povrchu vašich věcí a okamžitě kloužou z povrch pryč.


Oiso nano ochrana textilu a kůže má širokou škálu použití jak v domácnosti, tak venku – sport outdoor atd. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a zvládne ji úplně každý. Ochráněné materiály jsou odolnější vůči opotřebení, což znamená, že vám vydrží mnohem déle. Při sportu a venkovních aktivitách si budete užívat většího pohodlí, protože už se vám nestane, že byste vy nebo vaše děti přišli domů mokří.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *