Ochrana textilu a kůže – na zimu ideální pomocník

Zima je období, kdy si s námi počasí hraje a dokáže nám připravit nejedno překvapení. Zároveň je to období kdy můžeme trávit čas zimními sporty. Naše děti si hrají a užívají si i toho minima sněhu, které nám zima poslední roky přináší. Pokud není, dokáží si hrát i v blátě. Tohle všechno má něco společného – promočené věci, boty a špína. Co s tím?

Máme na to jednoduché řešení v podobě přípravku OiSO nano ochrana textilu a kůže. Tenhle geniální přípravek dokáže ochrání vaše oblečení, textil a kůži před jakoukoli vlhkostí, mastnotou a jinými nežádoucími vlivy. Díky úžasné schopnosti odpuzovat vodu, čemuž se říká hydrofobita, veškeré tekutiny neulpívají na povrchu vašich věcí a okamžitě kloužou z povrch pryč.


Oiso nano ochrana textilu a kůže má širokou škálu použití jak v domácnosti, tak venku – sport outdoor atd. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a zvládne ji úplně každý. Ochráněné materiály jsou odolnější vůči opotřebení, což znamená, že vám vydrží mnohem déle. Při sportu a venkovních aktivitách si budete užívat většího pohodlí, protože už se vám nestane, že byste vy nebo vaše děti přišli domů mokří.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *